"UNI-DACH" Spółka Jawna Kozub Zbigniew Kozub Elżbieta

32-300 Olkusz
ul. Spółdzielcza 1 c
tel: 32 647 38 80
fax: 32 647 38 81

 

Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami,odpowiadającymi za jakość swoich wyrobów. Przeprowadzamy konsultacje z projektantami, wykonawcami i nadzorem budowlanym, pozyskując w ten sposób informacje o zastosowaniu odpowiednich materiałów do konkretnego rozwiązania budowlanego. Prowadzimy doradztwo i kosztorysowanie. Klient przychodząc do nasz projektem otrzymuje rzeczową i fachową obsługę. Zakupiony towar dostarczany jest na plac budowy w umówionym terminie. Posiadamy własny transport.Dostarczamy materiały budowlane na realizację domów jednorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej, osiedli, obiektów sakralnych.

Każdy klient jest u nas mile widziany. Terminowe i solidne wywiązywanie się z realizacji każdego zamówienia sprawia, że współpraca z nami może uczynić budowę domu lub jego modernizację, prawdziwą przyjemnością i być powodem zadowolenia na długie lata.


* POKRYCIA DACHOWE
* OKNA DACHOWE
* STOLARKA OKIENNA I DRZWIOWA
* SYSTEMY KOMINOWE
* RYNNY
* ELEWACJE
* CEGŁY KLINKIEROWE
* BRUKI KLINKIEROWE
* KOSTKA BRUKOWA
* CERAMIKA BUDOWLANA
* ODKURZACZE CENTRALNE
* OCIEPLENIA

Jesteśmy salonem firmowym URZĘDOWSKI.
Posiadamy również status autoryzowanej ekipy montażowej, co powoduje, że zamontowana przez nas stolarka URZĘDOWSKI objęta jest wydłużonym okresem gwarancyjnym.

 

pokrycia dachowe, materiały budowlane, dachy, rynny,