Solna Profi

25-006 Kielce
ul. Solna 8
tel: 41 366 00 66
fax: 41 366 00 66

 

Wykonujemy reklamy w zakresie tablic informacyjnych, napisów reklamowych, banerów, liter z folii samoprzylepnej, PCV, plexi, tabliczek trzydrzwiowych, techniki grawertonu, cięcia i grawerowania w sklejce, plexi kartonie, papierze drewnie, tworzywach skóropodobnych, wykonujemy nadruki na koszulkach folią termotransferową, robimy znaczki typu „button”
W zakresie informacji wizualnej wykonujemy wydruki wielkoformatowe solventowe papierze, folii samoprzylepnej, banerze, płótnie canvas, siatce oferujemy stojaki typu X, rollup’y, stojaki tradycyjne z tworzyw wykonujemy tablice informacyjne i tabliczki trzydrzwiowe, napisy z folii samoprzylepnej, litery z PCV, plexi.
Z ceramiki prowadzimy zajęcia warsztatowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych w dużej, dobrze wyposażonej pracowni od poniedziałku do soboty w terminach uzgodnionych, oraz w każdą środę o 17:30.
Organizujemy warsztaty i kursy Decoupaged.
Decoupage to technika postarzania i dekorowania przedmiotów poprzez naklejanie na różnym podłożu wyciętych elementów z papieru ryżowego lub serwetek, oraz zabezpieczenie dekoracji. Organizujemy warsztaty i kursy Fusingu.
Fusing to fascynująca metoda układania, łączenia, stapiania szkła w warunkach pracowni oraz nadawania funkcji użytkowych przez ponowne stopienie w formach.
Posiadamy ofertę najpiękniejszych papierów świata, oraz narzędzia i przybory do dalszej dekoracji.
Posiadamy laser EXPLORER GCC pozwala na niezwykłe możliwości w obróbce tworzyw nieosiągalne innymi technikami. Precyzyjnie tnie plexi, dając wybłyszczone krawędzi, graweruje w wielu tworzywach, łącznie z metalami, pozwala na wręcz filigranowe cięcie papierów i kartonów.


Wykonujemy reklamy w zakresie tablic informacyjnych, napisów reklamowych, banerów, liter z folii samoprzylepnej, PCV, plexi, tabliczek trzydrzwiowych, techniki grawertonu, cięcia i grawerowania w sklejce, plexi kartonie, papierze drewnie, tworzywach skóropodobnych, wykonujemy nadruki na koszulkach folią termotransferową, robimy znaczki typu „button"

 

artykuły biurowe, artykuły dla plastyków, materiały do reklam, warsztaty plastyczne, stojaki z plexi, biurowe artykuły - hurt,