"Romus" Przedsiębiorstwo Budowlane

66-432 Baczyna
ul. Gorzowska 32
tel: 95 731 44 44
fax: 95 731 41 06

 

Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane "Romus" rozpoczęło działalność gospodarczą 27 marca 1984 roku - zawsze staramy się wyjść na przeciw potrzebom klientów. Oferujemy szeroką gamę usług ogólnobudowlanych w formie kompleksowej z projektowaniem i nadzorowaniem włącznie. Żywimy nadzieję, że każdy klient będzie usatysfakcjonowany fachowym poziomem przedsięwziętych przez nas działań.
Gwarantujemy klientowi rzetelne wykonanie nawet najbardziej fantazyjnego projektu, w każdej chwili życząc pomocną i fachową radą. Podczas całego procesu budowlano-montażowego wszystko nadzorowowane jest przez najlepszych inżynierów i kierowników robót, by zamówienie zostało zrealizowane z jeszcze większą perfekcją i dbałością o każdy aspekt.
Obok robót budowlano-montażowych, zajmujemy się również pracami z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej. Bazując na naszej ścisłej współpracy z najlepszymi hurtownikami okuć, profili i szyb możemy w całości poświęcić się starannemu i wymagającemu procesowi doskonalenia usług.

Ogólnobudowlane:
- Konstrukcje żelbetowe
- Konstrukcje stalowe
- Konstrukcje drewnianie
- Roboty wykończeniowe i adaptacyjne

Instalacje sanitarne:
- Centralne ogrzewanie
- Wodociągi - kanalizacja
- Wentylacja
- Klimatyzacja

Instalacje elektryczne:
- Oświetleniowe
- Kablowe
- P.poż.

Produkcja okien i drzwi z PCV oraz ślusarki aluminiowej:
- Okucia WINKHAUS
- Profil THYSSEN
- Szyby FLOAT 4-16-4

Rodzaje szkła budowlanego:
- przeciwsłoneczne
- antywłamaniowe
- ciepłochronne
- dźwiękochłonne
- ornament
- kuloodporne

Termin realizacji zadania według potrzeb inwestora przy uwzględnieniu procesów technologicznych. Firma posiada środki na kredytowanie ewentualnych inwestycji do wysokości uzgodnionej z zamawiającym.

 

konstrukcje żelbetowe, konstrukcje stalowe, konstrukcje drewniane, roboty wykończeniowe, centralne ogrzewanie, wodociągi, kanalizacja, wentylacja, klimatyzacja, instalacje oświetleniowe, instalacje kablowe, okucia, profile, szyby, szkło budowlane, szkło przeciwsłoneczne, ornament, budowlane usługi - wykonanie pod klucz, okna,