P.H.U. Kisbud-Klamka Roboty Ziemne Transport Handel Opałem i Mat. Bud. Adam Klamka

25-827 Kielce
ul. Zgórska 53
tel: 41 345 91 30
fax: 41 345 91 30

 

Jesteśmy firmą działająca od 1986 roku. Z biegiem lat wychodząc ku klientom z małej firmy transportowej staliśmy się ustabilizowaną firmą, specjalizującą się we wszelkiego rodzaju robotach ziemnych, transportowych i wyburzeniowych. Kompleksowo i starannie obsługujemy każdego Klienta – począwszy od osób prywatnych, a kończąc na dużych firmach i korporacjach. Wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednio dobra baza sprzętowa pozwala nam wykonać każde powierzone nam zadanie. Prowadząc działania w branży budowlanej wykonujemy prace ziemne każdego rodzaju i przygotowania tereny pod inwestycje.

Wobec wzrastających wymagań i oczekiwań ze strony naszych Klientów, świadczymy również usługi w pełnym zakresie rozbiórek i wyburzeń, obejmujących nie tylko czynności wyburzeniowe, ale także zagospodarowanie powstałych odpadów. Gruz betonowy i ceglany przetwarzamy sami, przy użyci kruszarki. Materiał ten znajduje ponowne zastosowanie w budownictwie, chroniąc tym samym środowisko naturalne.

Zapraszamy do współpracy.

Produkty i usługi
- roboty ziemne
- rozbiórki
- wyburzenia
- transport
- usługi młotami hydraulicznymi
- recykling betony (usługi kruszarką)
- roboty zwyżką
- usługi dźwigiem
- usługi walcem
- usługi rębakiem spalinowym
- usługi młotami elektrycznymi

Własne marki:
- zmechanizowane roboty ziemne
- wyburzenia i rozbiórki
- wykopy
- transport materiałów sypkich, palet, itp.
- odśnieżanie (sezon zimowy)
- młoty hydrauliczne
- HDS-y
- transport niskopodłogowy
- niwelacje terenu
- beton kruszony
- sprzedaż betonu kruszonego

Ładowarka, koparko-ładowarki, koparki kołowe, koparki gąsienicowe, samochody ciężarowe, sprzęt specjalistyczny, usługi dźwigiem 25 ton, dźwig 25 ton, kruszarka udarowa Lieblbauer.

Posiadamy kruszarkę udarową Liedlbauer specjalizującą się w produkcji klińca o konicznym – bardzo regularnym kształcie i ostrych krawędziach. Dzięki tym właściwościom uzyskany materiał daje się znakomicie klinować, zagęszczać, zdecydowanie lepiej niż materiał uzyskany z kruszarki szczękowej. Cena materiały wraz z transportem na terenie Kielc i okolic 25zł/tonę netto.

Ładowarka, koparko-ładowarka, koparki kołowe, koparki gąsienicowe, samochody ciężarowe, sprzęt specjalistyczny.

Rzetelna Firma.

 

budowlane usługi - wyburzenia, rozbiórki,