"GFT Inteligentny Dom" Tadeusz Kowalski

87-100 Toruń
ul. Konopnickiej 20 /2
tel: 56 651 03 56
fax: 56 659 97 76

 

Firma Inteligentny dom od 2001 roku zajmuje się wykonywaniem sieci nowoczesnych instalacji elektrycznych i teletechnicznych, które zapewniają użytkownikom bezpieczeństwo, komfort oraz korzyści ekonomiczne. Współpracując z inwestorami przy budowie domów, obiektów oraz budowli, niejednokrotnie mieliśmy okazję zauważyć, z jakimi problemami borykają się osoby podejmujące wyzwanie, jakim jest wybudowanie własnego domu. Najczęstszą pułapką, którą sami na siebie zakładamy jest brak planu konkretnego działania, który powoduje przedłużenie czasu budowy, a przedłużenie oznacza zwiększenie kosztów.
Przystępując do inwestycji należy jej realizację zacząć od ustalenia nawet najdrobniejszych szczegółów, np. kolorów ścian czy wyboru umeblowania pokoju dla dziecka. Kierując się zasadą znajomości wszystkich kosztów, zanim się one jeszcze pojawią, mamy możliwość opracowania takiego kosztorysu, który nie zaskoczy nas jakimiś dodatkowymi wydatkami w połowie realizacji i pozwoli ukończyć budowę w przewidywanym terminie bez dodatkowych, zaskakujących koszów.
Należy liczyć się z tym, że wprowadzenie niekończących się poprawek i zmian w zatwierdzonym projekcie prowadzi nie tylko do zwiększenie kosztów, ale również konieczności przejścia jeszcze raz ścieżki prawnej dotyczącej budowy.
Jeśli nie chcesz być kolejną osobą, której budowa domu przeciągnęła się w nieskończoną ilość zmarnowanego czasu i pieniędzy zaplanuj z Nami swoją inwestycje.
Być może nasza oferta wydaje Ci się droższa niż standardowa wycena realizacji inwestycji ale my wprowadzamy zasadę: KONIEC UKRYTYCH KOSZTÓW PRZY BUDOWIE DOMÓW

Więcej o technologii Na stronie www.domykowalskiego.pl znajdziesz więcej technologii, które się |przebijają” na polskim rynku, sprawdzisz które przyjęły się wreszcie Europy i na świecie.


* Wykańczanie domów
* Projekty wnętrz
* Projektowe Biura
* Budowa domu od podstaw
* Modernizacja domówSTAN POD KLUCZ
Zakończony stan budynku, gotowy do użytkowania, zawiera wykończenie całkowite, z tynkami wewnętrznymi, malowaniem, okładzinami z glazurą, podłogami wykończonymi parkietem, panelami bądź terakotą, (zależnie od projektu), stolarką wewnętrzną i zewnętrzną, instalacjami wewnętrznymi wraz z białym montażem.
* Domy parterowe
* Domy z garażem
* Domy pietrowe
* Domy piętrowe z garażem
* Domy exclusive, apartamenty
* Domy jednorodzinne
* Stan pod klucz
* Domy pod klucz
* Stan surowy otwarty

 

deweloper, domy wysokiej jakości, domy jednorodzinne, parterowe, projektowe biura, nietypowe projekty, pomorskie, gdańsk, gdynia, sopot, inteligentne, domy z basenem, apatamenty, projekty domów, architekt, budowlane usługi - wykonanie pod klucz,