Garden Design Markiewicz Michał

27-400 Ostrowiec Świętokrz.
ul. Polna 72 a
tel: 500 604 044
fax: 41 248 00 60

 

Zajmujemy się profesjonalnym opracowywaniem i realizacją projektów terenów zieleni. Wykonujemy zarówno projekty ogrodów przydomowych, rezydencji, zieleni przy firmach, tarasów, jak i komercyjne projekty zieleni osiedlowej, miejskiej. Świadczymy również usługi w zakresie inwentaryzacje zieleni (inwentaryzacje dendrologiczne). Zdobyte wyższe wykształcenie w zakresie architektury krajobrazu oraz doświadczenie i determinacja daje gwarancje profesjonalnego opracowania projektu.
Profesjonalista doskonale wie jak zagospodarować teren wokół domu, aby spełniał on zaplanowane funkcje. Jeśli na swojej działce planujesz mieć trawnik, efekt wodny, altanę, miejsce na grilla, podjazd na samochód i rabaty z kwiatami, projektant ogrodów zaprojektuje całość w sposób praktyczny i miły dla oka. Najistotniejszy jest efekt końcowy, czyli spójny, zachwycający, idealnie dopasowany do właściciela. Warto od razu opracować kompleksowy projekt ogrodu, nawet jeśli nie możemy od razu zrealizować go w całości. Projekt ogrodu powinien zawierać takie elementy jak ukształtowanie terenu, rozplanowanie ścieżek i układ nawierzchni, dobór gatunkowy roślin, elementy małej architektury, oświetlenie, nawodnienie. W innym przypadku brak kompletnego jednolitego koncepcji może spowodować, że ogród będzie się składał z przypadkowych niepowiązanych ze sobą funkcjonalnie i estetycznie części. Pamiętajmy, że ogród to inwestycja na całe życie. Lepiej zainwestować we wspaniały projekt, a realizację ogrodu rozłożyć na etapy, które nie zrujnują naszego budżetu. Dzięki temu, choć inwestycja rozłoży się w czasie, będziemy mogli cieszyć się ogrodem, o jakim marzyliśmy.

PROJEKTOWANIE OGRODÓW I URZĄDZANIE TERENÓW ZIELENI:

ogrody prywatne
zieleń przy firmach
aranżacje ogrodów zimowych, tarasów
tereny zieleni miejskiej
place zabaw, tereny przy szkołach
inwentaryzacje dendrologiczne

USŁUGI OGRODNICZE:

trawniki z siewu i z rolki
sadzenie drzew i krzewów
dobór roślin wraz z nasadzeniami
zaopatrzenie w materiał roślinny
nawierzchnie (ścieżki ,place ,podjazdy)
systemy automatycznego nawadniania
oczka wodne, kaskady, stawy, strumienie, fontanny
ogrody skalne
systemy oświetlenia ogrodowego
mała architektura: pergole, trejaże oraz altany
ochrona roślin
doradztwo
pielęgnacja całoroczna istniejących ogrodów, terenów zieleni przy firmach/abonament/
inne prace ogrodnicze

 

architektura krajobrazu, projektowanie ogrodów, ogród, zieleń przy firmach, tereny zieleni miejskiej, place zabaw, tereny przy szkołach, inwentaryzacje dendrologiczne, ogrody prywatne, trawniki z siewu i z rolki, trawniki, sadzenie drzew i krzewów, dobór roślin, ogrody skalne, ochrona roślin, pielęgnacja ogrodów, usługi ogrodnicze,