Base Sp. z o.o.

02-445 Warszawa
ul. Parowcowa 4 C
tel: 22 614 52 04
fax: 22 614 52 04

 

Dostarczamy maszyny do cięcia betonu, kamienia naturalnego i nawierzchni drogowych,Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy TYROLIT i BOSCH, z pełnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym:
- szlifierek kątowych
- wiertarek elektrycznych
- młotów udarowych
- tarcze do szlifierek kątowych
- tarcze do cięcia asfaltu
- tarcze do cięcia betonu
- tarcze do przecinarek stolikowych
- wiertła koronowe
- liny diamentowe
- segmenty i regeneracja
- wiertnice
- piły ścienne
- piły linowe
- zasilacze hydrauliczne i elektryczne
- przecinarki drogowe
- przecinarki stolikowe
- rozpieraki i szczęki kruszące

Oferujemy wysokiej jakości, trwałe i niezawodne tarcze diamentowe stosowane do szlifierek kątowych, w piłach do cięcia nawierzchni drogowych, betonów, płytek ceramicznych i innych materiałów budowlanych. Oferta nasza obejmuje również wiertła diamentowe koronowe o szerokim zakresie średnic, do wiertnic elektrycznych, hydraulicznych oraz wiertarek ręcznych.


Wykonujemy usługi:
- cięcie ścian i stropów diamentowymi piłami tarczowymi
- wiercenie otworów
- kruszenie
- frezowanie betonu
-kłucie architektoniczne ścian

Oferujemy Państwu wysokiej jakości, trwałe i niezawodne tarcze diamentowe( Austria) stosowane do szlifierek kątowych, w piłach do cięcia betonu, nawierzchni drogowych, płytek ceramicznych i innych. Posiadamy również wiertła diamentowe koronowe o szerokim zakresie średnic, do wiertnic elektrycznych, hydraulicznych oraz wiertarek ręcznych.

 

wiertarki, szlifierki kątowe, elektronarzędzia, bosch, sthil, sthil ts 400, wiertnice diamentowe, przecinarki spalinowe, przecinarki elektryczne, tarcze do metalu, tarcze do cięcia betonu, maszyny, piły, wiertła diamentowe, tarcze diamentowe, wiertnice, przecinarki, seg, beton - cięcie, wiercenie, narzędzia, geodezja - usługi, sprzęt,