AG System Sp. z o.o. Oddział w Warszawie

02-591 Warszawa
ul. Stefana Batorego 18
tel: 519 138 560

 

AG System istnieje od 2006 roku. To dynamicznie rozwijająca się firma, która w krótkim czasie zdążyła zyskać mocną pozycję na rynku. AG System ma siedzibę w Krakowie, natomiast prowadzi roboty na terenie całego kraju.

Naszym największym atutem są nasi pracownicy. AG System zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę, której celem jest zapewnienie najwyższej jakości świadczonych przez siebie usług. Długoletnie doświadczenie gwarantuje rzetelność, fachowość i terminowość wykonywanych przez naszą firmę projektów.

Od momentu zaistnienia na rynku, nieustannie dbamy o to, aby nasi Klienci byli zawsze w pełni zadowoleni. Realizując nasze projekty kładziemy duży nacisk na ochronę środowiska naturalnego.


Do tej pory firma zrealizowała 38 kontraktów. Najważniejsze z nich to: przebudowa sieci wodociągowej i budowa kanalizacji sanitarnej na ul. Przebiśniegów w Krakowie. Przebudowa sieci wodociągowej na ul. Mogilskiej w Krakowie. Budowa sieci kanalizacyjnej z przyłączami na os. Przewóz ul. Pod wierzbami, ul. Bugaj dla Miasta Krakowa. Przebudowa sieci wodociągowej z przyłączami przy ul. Jaremy i ul. Elsnera w Krakowie. Budowa kanalizacji sanitarnej przy ul. Nad Serafą w Krakowie.

Świadczymy usługi w zakresie: robót inżynieryjnych, sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnych, pompownia ścieków, przewiertów sterowanych, robót brukarskie i wyburzeniowych. Nasza firma posiada także specjalistyczny sprzęt budowlany, w związku z czym świadczymy również usługi w zakresie wynajmu owego sprzętu.

 

budowlane usługi - techniki bezwykopowe,